Jdi na obsah Jdi na menu
 Obrazek

Druh pořadu: seriál
Původ: USA
Rok: 2002
Režie: Tom Amandes, Kathy Bates
Scénář: David Hudgins
Kamera: Bruce Douglas Johnson, Charlie Lieberman
Kostýmy: Carolyn Leone-Smith, Glenn Ralston
Hudba: Blake Nee, Kathleen York
Střih: Kurt Bullinger, David Dworetzky, Robert Frazen, Paul Karasick, Ed Rothkowitz


Herecké obsazení
  • Treat Williams - Dr. Andrew "Andy" Brown
  • Gregory Smith - Ephram Brown
  • Emily VanCamp - Amy Abbott
  • Vivien Cardone - Delia Brown
  • Debra Mooney - Edna Abbott Harper
  • John Beasley - Irv Harper
  • Sarah Drew
  • Scott Wolf
  • Nora Zehetner
  • Tom Amandes - Dr. Abbott
ObrazekObrazek

Obrazek

 

Emily Van Camp                     Gregory Smith                     Tom Amandes

Obrazek


 

a další....

 


Treat Williams

Obrazek


Životopis Emily VanCamp:
Narozena: 12. května 1986
Místo narození: Port Perry, Ontario, Kanada
Znamení: býk
Povolání: profesionální balerína a herečka

Měří 173 cm.
Ráda fotografuje.
Je velká fanynka hokeje, konkrétně Kanadského národního týmu.
Umí velmi dobře jezdit na koni.
Učí se španělsky.
Její nejmilejší domácí mazlíčci jsou velcí psi.
Oblíbená část supermarketu je oddělení s mraženým jídlem, kde mají zmrzlinu.
Má tři sestry: Katie (22 let), Alison (20 let) a mladší Molly.
Žije na předměstí Montrealu.
Jeden čas prý chodila s Gregory Smithem (Ephram)

12. května 2004 jí bylo teprve osmnáct a internetový zábavní portál E! Online už ji zařadil mezi šestnáct nejžhavějších hvězdiček uplynulého roku. Odmalinka kouká na filmy s Audrey Hepburn, která se stala jejím největším idolem. Tvrdí, že opravdu dobré filmy se natáčejí ve Španělsku. I když se vysloveně nebrání mít kluka, na nějaký čas se takového nápadu vzdala, protože je jí jasné, že sláva na člověka v tomto ohledu vyvíjí určitý tlak. Narodila se v malém kanadském městečku Port Perry v Ontariu, ale ve dvanácti letech se odstěhovala do Montrealu, protože byla přijata na prestižní baletní školu L'Ecole Superieure de Danse de Quebec. Baletu se věnuje od tří let. Když její sestru Katie, rovněž baletku, obsadili do filmu, Emily ji navštěvovala na natáčení a zamilovala si herectví. Od té doby se objevila v řadě filmů a televizních projektů. Ve třinácti si zahrála mladou Jackie Kennedyovou Onassisovou v autobiografické minisérii Jackie O: A Life Story. Emilyna první velká šance přišla v roce 2002 v seriálu Glory Days. Ta ji dovedla přímo k roli snů v Everwoodu. Rovněž hrála ve filmu Ztracená, který se stal hitem na filmovém festivalu Sundance, a v celovečerním filmu Hra o čas se Samuelem L. Jacksonem. Během letní seriálové přestávky stihla natočit film Kruh 2, kde se objeví po boku Naomi Watts a Sissy Spacek, a v poslední době dokončila ještě film A Different Loyalty, kde si zahrála dceru postavy, kterou ztvárnila Sharon Stone. Když nenatáčí v Utahu Everwood věnuje se mimojiné fotografování a józe.


Životopis Gregoryho Smitha:
Narozen: 6. července 1983
Povolání: herec
Místo narození: Toronto, Kanada

Gregory Smith celým jménem Gregory Edward Smith se narodil v Torontu v kanadském Ontariu a má ještě tři další sourozence, dva mladší bratry: Douglase a Andrewa a sestru Samanthu. Přátelé mu obvykle říkají Gregu. V současnosti měří 180 cm. Má dvojí občanství: kanadské a americké. Když bylo Gregovi dvanáct, jeho rodiče Maurice a Terea se rozvedli. Jeho otec je filmový producent, scénárista a režisér, mladší bratr Douglas rovněž hraje. V seriálu Greg hraje syna doktora Browna, Ephrama.

Mezi své největší koníčky řadí fotbal, horolezectví, fotografování a kolečkové brusle. Před kamerou se objevil už v době, kdy vlastně ještě neuměl pořádně chodit - ve čtrnácti měsících "pózoval" v reklamě na Tide. Jako šestiletý pak dostal první skutečnou roli a o tři roky později účinkoval v seriálu Highlander. Jeho významnou dětskou rolí byl Bobby ve filmu Andre.

Nyní má již na svém kontě kolem třiceti rolí. V roce 1997 si na berlínském filmovém festivalu převzal ocenění od UNICEF jako mladý, nadějný herec za svou roli ve filmu "My Teacher Ate My Homework", kde hrál s Shelley Duvallovou. Kromě toho si zahrál mj. i po boku Mela Gibsona roli Thomase Martina ve filmu Patriot. V současnosti žije v Utahu, kde se natáčí Everwood.

Zajímavosti: Je alergický na kočky. Má rád dívky se smyslem pro humor.

Jeho krédo: "Buď svůj a buď jedinečný. Nepřizpůsobuj se lidem kolem sebe."

Obrazek

ObrazekObrazek